Ertaş Emek Civata Pazarlama | Hakkımızda

Firmamız 30 yılı aşkın bir süredir devam ettirdiği ticaret hayatına 1980 yılında Emek Cıvata ismiyle giriş yapmıştır. 1996 yılında isim değişikliği yaparak Ertaş Emek Cıvata ismini alan firmamız gün geçtikçe başarı çıtasını yükseklere taşımaktadır.

İnşaat ve sanayi alanında göstermiş olduğu başarılı performansla sektörünün öncü firmaları arasında yerini alan Ertaş Emek Cıvata, teknolojik kullanımları da kendisinden uzak tutmamıştır.

Zamanın değişimlerine hızla kendisini adapte edebilen, kullandığı teknolojik argumanlarla kendisini sürekli yenileyen firmamız, müşteri memnuniyetini de hiçbir zaman göz ardı etmemiştir. Ertaş Emek Cıvata, değişime kendini çabuk adapte edebilen bir firma olarak müşterilerinin güvenini kazanmayı, kaliteli ve üstün hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Ülke yapılanmasında öncül rol üstlenen temel sektörlerin başında gelen inşaat, sanayi ve tüm alt-üst yapı tesislerinin ihtiyaçlarını karşılamak için gayret gösteren firmamız; sunduğu hizmet kalitesiyle de sektörünün aranan firmaları arasında yerini almıştır.

“Kaliteyi Teknolojiye Emek’le Bağlar”

A :
S :
A :
S :
°C
°C
°C
Web Sitemizde Daha Neler Görmek İstersiniz?
Anket
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?

İyi
Güzel
Çok Güzel
Yorum Yok


Anket Sonuçları
Anket
Ertaş Emek Civata